En İyi Beachler

Türkiye’nin en iyi beachler sıralamasında Ege ve Akdeniz’in en popüler mekanları yer alıyor. Özellikle Ege Bölgesi tatil konseptlerinde geniş yer alan beach partiler, hemen her sahilde bir beach club kurulmasını sağlamış. Sahilde keyifli zaman geçirmek, müzik ve dansın tutkusuyla tatil zamanlarını eğlenceyle donatmak için en popüler beachleri sunuyoruz.

  • Fly Inn Beach

İzmir, Çeşme’de faaliyet gösteren beach, 2.500 kişi kapasitesi ile en popüler mekanlar arasında yer alır. Giriş ücreti ile şezlong, havlu ve ilk içecek ücretsiz olarak veriliyor. Deniz üzerindeki hamakları, salıncaklar, rahat deniz yatakları ve minderlerde güneşin muazzam denizin tadını çıkarabilirsiniz. Üstelik yeşil alanlarında akşamüzeri ve gece partileri ile eğlence maksimumda yaşanıyor. İşletme içerisinde 3 restroran ve bar, büfe seçenekleri bulunuyor.

  • Before Sunset

Çeşme’de en iyi beachler arasında yer alan Before Sunset, 500 kişi kapasitesi ve deniz kıyısındaki muazzam dizaynı ile hizmet veriyor. Deniz yemekleri ve dünya mutfaklarından lezzetleri sunan restoranı ve Happy Hour saatleri ile en popüler beach clublar arasındadır.

  • Sole & Mare Beach

Çeşme beach club, Türkiye’nin en popüler mekanları arasında yer alır. Aya Yorgi Koyu’nda yer alan özel plaj, 1.500 kişi kapasiteli olarak faaliyet gösteriyor. Giriş ücretine şezlong, şemsiye ve havlu dahildir. Deniz ürünleri ağırlıklı mutfağı ile oldukça beğenilen beachler arasında yer alır.

  • Marrakech Beach

Gündüz 500, gece ise 3000 kişi kapasiteli olarak hizmet veren Marrakesh Beach, Aya Yorgi Koyu, Çeşme’de yer alıyor. Deniz, güneş ve kumun şahaneliğini yaşayabilir, akşam ve gece saatlerinde eğlenceyi doruklarda keyfe dönüştürebilirsiniz.

  • Bayblon Beach

Kilyos’ta yer alan İstanbul beach club, su ve spor aktiviteleri, çocuk oyun alanları ve kokteyllerin yapıldığı şık ve popüler mekanlar arasındadır. Sahil özellikleri ve kapsamlı hizmet seçenekleri ile Marmara Bölgesi’nin en iyi beachleri arasında yer alır.

  • Fun Beach

İzmir, Çeşme plajları arasında en gözde mekanlardan biridir. Leziz yemekler, su sporları ve aktiviteler ile eğlenceli bir mekandır. Bungalow konaklama alanları ile uzun vadede eğlence ve tatil konsepti sunar.

Load More Related Articles
Comments are closed.