Az Kişi Tarafından Bilinen Tatil Yerleri

Türkiye’de az kişi tarafından bilinen tatil yerleri arasında, muazzam koylar, sakin plajlar ve doğa harikası alanlar bulunuyor. Çok insan tarafından keşfedilmediği için doğal güzelliklerini koruyan ve tabiatın en seçkin tatil alternatiflerini sunan beldeler, dingin, huzurlu ve mutlu tatilin anahtarı olarak, nitelikli tatil konseptidir.

Sizler için ülkenin en güzel köşeleri, cennetten fragman sunan mekanları ve tatil beldelerini sunuyoruz. Kendinize özel ve şık bir tatil armağan etmek için mutlaka değerlendiriniz.

Adrasan

Antalya, Kumluca’da yer alan Adrasan Köyü, 2 km uzunluğundaki plajı ile muhteşem bir tatil fırsatı sunar. Huzurlu ve nitelikli bir tatil seçeneği olarak, kalabalıktan uzak dingin ve doğanın en özel manzaralarını sunan bir seçenektir. Denizin çarşaf gibi görüntüsü, plaj kumunun toprak rengi sunumu ve Türkiye’nin Maldivleri olarak nitelendirilen coğrafi özellikleri ile keşfe değer bir bölgedir.

Kaputaş

Kaş ve Kalkan güzellikleri arasına özenle konuşlandırılmış Kaputaş, az kişi tarafından bilinen tatil yerleri arasında, şahane bir tatil sunar. Kanyon ağzı plajı olarak, ili belde arasındaki güzergahta yer alır. Plajın bembeyaz kumları, denizinin şahane mavisi ve dinginlikle sunduğu huzur konsepti, Türkiye’nin en kaliteli plajlarından biri olarak değerlendirilebilir.

Kabak Koyu

Fethiye’nin ekstra güzelliklerine faktör olan Kabak Koyu, Faralya Köyü civarındadır. Macera, gizem, huzur, dinginlik, cennetten özel alan hisleri gibi seçkin bir tatil alanıdır. Kalabalıktan sıkılanlar ve manzarayı manzara olarak görmek isteyenler için Türkiye’nin en şahane bölgelerinden biridir.

Gemile Koyu Vadisi, Likya Yolu üzerinde bulunan muazzam Kızılçam Ormanları ile kaplı, huzurlu tatil konsepti sunar.

Kekova

Noel Baba’nın memleketi olarak bilinen Antalya Demre’de yer alan Kekova Koyu, size cennetin ön sunumunu yapar. Denizin, doğanın ve Dünya’nın çok şahane sunumudur. Dolkiste antik Kenti, Kekova’da bulunmakta ve doğal sit alanı olarak korunmaktadır.

Simena ve Üçağız yakınlarında bulunan Kekova, kayalık bir ada özelliğine sahiptir. Adaya tekne ile ulaşım sağlanır. Tersane Koyu’nda yüzmenin keyfi ve teknelerle mağaraları gezmenin keyfini nitelikle sunan Kekova, M.Ö antik yapıları ile çok özel bir tatil sunuyor.

Load More Related Articles
Comments are closed.